איטום קיר חיצוני

אנו בפרויקטים 2000 מומחים לאיטום קיר חיצוני, עם מעל 14 שנות ניסיון, צוות מקצועי וטכנולוגיה מתקדמת שמסייעת לנו להביא לכם את התוצאה הטובה ביותר.
איטום קירות חיצוניים

סממנים כמו רטיבות, כתמי עובש ועלייה בחשבון המים משמעותם היא לרוב אחת – הבית שלכם סובל מבעיית נזילה. במצב כזה, נהוג להביא איש מקצוע שיאטום את מקור הנזילה, אבל עוד הרבה לפני כן – יאתר אותה.

כשמדובר בעבודה של איטום קיר חיצוני יכולים להיות מגוון מקורות לנזילה – החל מנזילה פשוטה באחד הקירות ועד לסדקים בקיר שגרמו לקיר להתנפח ודורשים עבודת שיקום מורכבת, נזילה בחלונות ואפילו בגג. חשוב לזכור שמרבית הרטיבויות בקירות שלנו נובעות בכלל מבעיה באיטום של הגג ולכן במצבים כאלה, תדרש עבודת איטום מלאה של גג הבית שלכם. ולכן, לפני שקבלן האיטום בכלל יתחיל בעבודת האיטום, הוא יאתר ראשית את מקור הרטיבות.

איך נעשית עבודת איטום לקיר חיצוני?

אחרי שאיש המקצוע זיהה את מקור הבעיה והגיע להבנה שמדובר בנזילה שמקורה באחד מקירות הבית, נדרשת עבודה של איטום קיר חיצוני. עבודת איטום לרוב משתנה בכל מקרה פרטי נפרד, כיוון שלכל בעיית רטיבות נדרש מענה אחר. בנוסף, לא כל חומר איטום יתאים לחיפוי הנוכחי. עם זאת, המקרה הסטנדרטי הוא איטום של קיר טיח, קיר חיצוני סטנדרטי.

עבודות הכנה

ראשית, לאחר איתור הנזילה שמקורה בקיר, איש המקצוע יקלף את האזור בקיר שהתנפח נוכח הרטיבות ואת האזורים הרופפים בקיר. זאת על מנת שתהיה תשתית טובה לעבודת האיטום שהוא עתיד לבצע על הקיר. בנוסף, לאחר שנעשה קילוף של האזור הבעייתי, קבלן האיטום ינקה את הקיר באמצעות שטיפה וימתין לייבוש או יבצע עבודת ייבוש באמצעות מכשיר ברנר.

ביצוע עבודת האיטום

עכשיו כשהקיר התייבש, ניתן להתחיל בביצוע העבודה. קבלן האיטום יתחיל בלסגור את הסדקים באמצעות חומר איטום, במרבית המקרים בהתזה של חומר פוליאריטני. לאחר מכן, נמתין לייבוש החומר מספר שעות ולבסוף, איש המקצוע ידאג לצביעה מחודשת של הקיר בצבע לבחירתו של הלקוח.

שאלות ותשובות

עבודת איטום קירות חיצוניים מתומחרת בהתאם לסוג האיטום, גודל הקיר ומורכבות העבודה, אשר לה הנופח המשמעותי ביותר בקביעת העלות. מחיר סטנדרטי לאיטום של קיר חיצוני עומד על 100-200 ש"ח למטר ובמקרים בהם מדובר בעבודות מורכבות יותר כמו עבודות איטום באמצעות יריעה ביטומנית, שימוש בסנפלינג, המחיר בהתאם יעלה. חשוב שתבצעו השוואת מחירים בין מספר אנשי מקצוע על מנת לוודא שאתם מקבלים הצעת מחיר הוגנת.

במצבים של בעיית נגישות כמו בניין עם נזילה בקיר בקומה אמצעית, יהיה קשה לאיש המקצוע להגיע למקור הנזילה באמצעות סולם. במצבים כאלה, ובמצבים בהם לא ניתן ליצור פיגומים או להביא מנוף לאזור, תידרש עבודת איטום שנעשית בסנפלינג. מדובר בעבודה יקרה יותר, שיקול שכמובן יש לקחת בחשבון.

כאמור, סוג עבודת האיטום משתנה בהתאם למקור של הנזילה ולסוג הקיר והנגישות למבנה. בהתאם לפרמטרים אלה, תיקבע טכניקת האיטום המתאימה ויעשה שימוש בחומר האיטום הראוי. עבודת איטום קירות סטנדרטית מטיח נעשית לרוב באמצעות חומר פוליאריטני. שלבי העבודה של איטום מסוג זה הוא קילוף של הטיח וניקוי הקיר, סגירת הסדקים באמצעות חומר איטום פוליארטני ולבסוף צביעה של הקיר בצבע לבקשת הלקוח.

הלקוחות שלנו ממליצים עלינו