איטום חלונות

אנו בפרויקטים 2000 מומחים לאיטום חלונות, עם מעל 14 שנות ניסיון, צוות מקצועי וטכנולוגיה מתקדמת שמסייעת לנו להביא לכם את התוצאה הטובה ביותר.

בד"כ בחורף זו התקופה שתגלו את כל הנזילות הנסתרות והכשלים בבית, אחת הבעיות השכיחות בחורף היא נזילה והופעה של הרטיבות בכל מיני מקומות בבית, היא יכולה לצוץ על הקירות או להגיע פתאום בצורת כתמים על התקרה, אם לפתע את מבחינים בחדירת מים ממשקופי הדלתות או מאזור החלונות, אתם צריכים לדעת שבשביל לטפל בנזילה ולהעלים אותם אתם תצטרכו לאטום את החלון,
אז איטום חלונות, בעצם רטיבות היא לא הסיבה היחידה לאיטום חלונות, יש מגוון רחב של סיבות ורובם האמת בכלל לא קשור לחורף או לתנאי מזג האוויר, במאמר זה נעבור ביחד על הדברים.

מתי צריך לאטום את החלון?

איטום חלונותהדרך הטובה ביותר לדעת אם יש צורך באיטום חלונות, היא בזמן שיש רוח בחוץ לסגור את החלונות ולבדוק עם נכנס אוויר לבית, אפשר אפילו לעבור עם נר דולק אל מול החלון, במקום שבו הנר כבה, שם יש חדירה של אוויר.
בכדי לבצע איטום כמו שצריך תצטכרו להזמין איש מקצוע, במקרים שהחלון חדש ועדיין יש עליו אחריות ניתן להתקשר לחברה האחראית ולבקש מהם להגיע לבדיקה.

אם האחריות על החלון כבר לא בתוקף, יהיה עליכם לחפש קבלן איטום שיעשה את העבודה.

מה הסיבות לאיטום חלונות?

קיימות 3 סיבות עיקריות לאיטום חלונות:

  1. איטום חלונות נגד מים – סוג האיטום הנפוץ ביותר
  2. איטום חלונות נגד רוח – לרוב יקרה בחלונות הזזה (לפניי שאתם מתקשרים נסו לסגור אותם עד הסוף)
  3. איטום חלונות נגד רעש – לפעמים הרעש בחוץ ממש מפריע לאיכות החיים וניתן לאטום את החלון מרעשים.

מעוניינים לבצע עבודות איטום לחלונות בבית שלכם וזאת בכדי למנוע חדירת נוזלים או חדירה של קור אימתני והרוחות החזקות בעונת החורף?   –>  לחצו כאן

למה חשוב לאטום את החלון בזמן ההתקנה?

היום יש המון קבלנים שמשתמשים בחומרים זולים ונוטים לבצע את העבודה בצורה לא מקצועית, חלקם אפילו יתקינו את החלון בצורה לא תקינה ולגרום בעצמם לדליפת המים או כניסת הרוח, קבלן מקצועי יבצע איטום לפניי הרכבת החלונות, אל תתפשרו על הרמה של בעל המקצוע, ושאלו אותו כל שאלה כדי לוודא שהאיטום יושם באופן מוצלח.

איטום חלונות נגד גשם, רעש, קור, רוחות ורטיבות שלא נעשה כהלכה ולא מגן כהלכה עשוי לפגוע בשגרה שלכם בבית וממש לשבש את האווירה ומהלך השהות בבית, הקשיבו לנו אל תחסכו, הזמינו גורם אמין שיפרט בניכם את פעולותיו.

רוצים לאטום את החלון מפני מים? אולי מרוחות או רעשים? ב"פרויקט 2000" תוכלו להזמין איטום חלונות נגד מים וקור ולבודד אותם מפני רעשים ורוחות אנו נדאג שתקבלו את המחיר הכי טוב שיש דברו איתנו >> לחצו כאן 

הלקוחות שלנו ממליצים עלינו