איטום גג פאנל מבודד

אנו בפרויקטים 2000 מומחים לאיטום גג פאנל מבודד, עם מעל 14 שנות ניסיון, צוות מקצועי וטכנולוגיה מתקדמת שמסייעת לנו להביא לכם את התוצאה הטובה ביותר.
איטום פאנל מבודד

פאנל מבודד הוא פלטת אלומיניום גדולה שמסייעת בהגנה על המבנה מפני גשמים, חום ונזקי מזג האוויר. גג הפאנל שייך לשיטת הבנייה הקלה, והאלומיניום שממנו הגג בנוי הוא יעיל במיוחד לבידוד תרמי. בנוסף, הגג מצוין גם לטובת בידוד רעשים, בזכות ציפוי הפוליסטרן שנמצא בין השכבות שלו.

מוקד הבעיה העיקרי במבנה גג פאנל מבודד הוא הברגים שמחברים בין שכבות האלומיניום שעשויים עם הזמן להינזק. בפרט, הבעיה העיקרית שמאפיינת גגות פאנל מבודד היא הרגישות שלהם והנטייה שלהם להינזק בקלות בעיקר בנקודות ההברגה שם נוצרים חורים וסדיקה. 

מצבים שכאלה יכולים בקלות להתדרדר למקרים של נזילות ולכן חשוב להקדים תרופה למכה ולמנוע החמרה כמה שיותר מהר.

איך נעשה איטום של גג פאנל מבודד?

העבודה מתחילה במוקדי החלודה בברגים, אשר יטופלו על ידי אנשי המקצוע באמצעות טכניקות של שיוף ושימוש בחומר מונע חלודה. לאחר מכן איש המקצוע יתקדם לעבודת האיטום. עבודת האיטום נעשית בכמה שיטות כאשר הבולטות שבהן היא הדבקת יריעות PVC או יריעות ביטומניות או לחילופין, התזת חומר איטום באופן ישיר על הגג ובפרט על נקודות ההברגה. שילוב של שתי השיטות גם לעיתים מקובל, אך במקרים רבים לא נדרש על מנת להגיע לתוצאה מספקת. השיטות הייחודיות שמאפיינות עבודת איטום של גג מהסוג הזה, לא סתם שונות מאיטום של גגות אחרים אחרים. הדבר נובע מהעובדה הפשוטה שלעומת גגות מסוגים אחרים, חומרים חמים כמו יריעות להלחמה או זפת צפויים לפגוע בגג ולהסב יותר נזק מתועלת. ולכן, חשוב לבחור מומחה לאיטום גגות שיודע לקחת שיקולים אחה בחשבון בבחירת שיטת האיטום.

כמה העבודה עולה?

תמחור עבודת איטום של גג מפאנל מבודד משתנה כתלות בגודל הגג וכמובן, שיטת האיטום. לעומת השיטות שמיישמים על גגות בטון, כשמדובר בגגות פאנל מבודד, השיטות לא דורשות שימוש בחומרים יקרים ובהתאם, המחירים הם לרוב יחסית נמוכים. מחיר למ"ר עומד על 30-95 ש"ח ועשוי להשתנות כאמור לפי השיטה, איש המקצוע ומורכבות העבודה.

שאלות ותשובות

כשיש נזילה כמובן שנרצה להזמין איש מקצוע, אבל האמת היא שחשוב להקדים תרופה למכה עוד לפני שעולה הבעיה. חשוב לבצע בדיקה של איטום גג פאנל מבודד באופן שגרתי אחת לשנתיים באמצעות איש מקצוע איכותי.

את הבדיקה נהוג לבצע בחודשי החורף הקרים, כיוון שחומרי הבניין נוטים להתכווץ כך שישנה התרחבות בין החיבורים – כך נראה אם חומרי האיטום אכן עושים את העבודה. בעת הבדיקה איש המקצוע יבחן נוכחות של סדקים, פטריות ונזקים ובמידת הצורך אכן ימליץ לכם להיעזר בשירותי איטום.

מלבד ביצוע בדיקות קבועות, לרוב לא נדרשת תחזוקה. במידת הצורך, איש המקצוע יבצע עבורכם תיקונים מקומיים ובתחזוקה נכונה, הגג צפוי ללוות אתכם עוד שנים ארוכות.

הלקוחות שלנו ממליצים עלינו