איטום בחומרים פוליאוריטנים

אנו בפרויקטים 2000 מומחים לאיטום בחומרים פוליאוריטנים, עם מעל 14 שנות ניסיון, צוות מקצועי וטכנולוגיה מתקדמת שמסייעת לנו להביא לכם את התוצאה הטובה ביותר.
קבלן איטום בחומרים פוליאורנטיים

החומר הפוליאוריטני הוא חומר הדבקה שימושי במיוחד שנפוץ בתעשיות הבנייה ושימושי לא פחות עבור פתרונות איטום לצרכים שונים. מדובר בחומר בעל יכולת טובה של הידבקות לתשתית עליה הוא מונח ומאופיין גם באלסטיות שמקנה לו יכולת התכווצות ומתיחה, בהתאם לשינויים במבנה. 

איטום בחומר פוליאורנטיהחומר הפוליאוריטני מתפשט אחרי שמודבק במקומו, חודר לחללים ומרווחים ולכן מספק פתרון אידיאלי בבידוד תרמי ובידוד למניעת חדירת רטיבות. בנוסף, אנשי מקצוע אוהבים להשתמשי בחומר פוליאוריטני גם לטובת עיגון דלתות או חלונות, על מנת לאטום את המרווח בין מסגרת הדלתות והחלונות למפתח הקיר.

איזה סוגים של חומרים פוליאוריטנים יש?

ישנם שני סוגים עיקריים של חומרים פוליאוריטנים – חד רכיביים ודו רכיביים.

חומרים פוליאוריטנים דו רכיביים בעלי יכולת איטום וציפוי גבוהה במיוחד ומאופיינים בעמידות חזקה מאוד לטמפרטורות קיצוניות ושחיקה. חומרים פוליאוריטנים חד רכיביים מספקים אף הם מענה לצורך באיטום, אך מדובר בחומרים בעלי כושר איטום נמוך יותר ובהתאם משמשים לעבודות יותר חיצוניות. 

בנוסף, ישנם חומרים פוליאוריטנים על בסיס מים, שהם ידידותיים לסביבה, נטולי ריח וחסרי רעלנים. חומרים אלה נדבקים ביעילות למשטחים ומסוגלים להתייבש בתנאי קור.  

החומר הפוליאוריטני הרגיל לא עומד לבדו וכיום ישנם גם חומרים פוליאוריטנים ביטומנים, שמכילים בתוכם גם ביטומן. מדובר בחומרים נוחים יותר לעבודה כיוון שאלה מאופיינים ברמת סמיכות שהיא נמוכה יותר. בדומה לחומרי האיטום הפוליאריטנים הרגילים, חומרי איטום פוליאוריטניים ביטומניים יכולים אף הם לבוא בתצורה חד רכיבית או דו רכיבית. 

שאלות ותשובות

לחומרים הפוליאוריטניים יכולת הידבקות גבוהה לתשתית והם מספיק חומר בידוד אידיאלי כנגד רטיבות או חדירת חום. אופי החומר גורם לו להתפשט לאחר ההדבקה לחללים ומרווחים, מה שמשפר את איכות הבידוד בכמה רמות. 

עבודת האיטום בחומרים פוליאוריטנים היא פשוטה. מדובר בחומר גמיש במיוחד שיכול להתאים לכל סוג של גג ולעומת יריעות ביטומניות, אין צורך בחיתוכים על מנת להתאים את העבודה לגודל הגג. בנוסף, לא נדרשת שכבת קישור כיוון שהחומר נדבק לכל סוגי המשטחים ובעבודה עם מרצפות – לא נדרש פירוק. 

כיוון שהחומר מושם על הגג כמות שהוא גם בנוכחות ריצוף, העבודה הינה יחסית זולה. תמחור העבודה עומד על 60-140 ש"ח למ"ר ובתפר ההתפשטות 110-270 ש"ח למ"ר כולל מריחה של חומר פריימר. בצעו השוואת מחירים בין כמה אנשי מקצוע כך שתוכלו לוודא שאתם מקבלים הצעת מחיר הוגנת. 

הלקוחות שלנו ממליצים עלינו