איטום בחומרים אקרילים

אנו בפרויקטים 2000 מומחים לאיטום בחומרים אקרילים, עם מעל 14 שנות ניסיון, צוות מקצועי וטכנולוגיה מתקדמת שמסייעת לנו להביא לכם את התוצאה הטובה ביותר.
צוות איטום בגובה איטום קיר חיצוני

חומרי איטום אקרילים הם חומרים שעשויים מפולימרים אקריליים על בסיס מים. יתרונות החומר המיוחד הזה הוא היכולת שלו להידבק בצורה מעולה, השרידות שלו נוכח שינויים בטמפרטורה והנטייה הטבעית של החומר להתייבש באופן מהיר.

בנוסף, נחשב בחומר שהוא ידידותי לסביבה ביחס לחומרי איטום נוספים וכיוון שהחומר נמכר בצבע לבן – תיחסך לכם עבודה של צביעת הגג לאחר סיום עבודת האטימה. 

מתי נעשה שימוש בחומרי איטום אקריליים?

אטימה באמצעות חומרים אקריליים היא שיטה אידיאלית לאטימה של מרצפות וגגות ובפרט עבור גגות בטון עם דודי שמש ויחידות מיזוג. עם זאת, חשוב לדעת שהאיטום צפוי להיות פחות יעיל באזורים בהם הייתה נוכחות של מים עומדים למשך תקופה, כמו במצב של שלוליות. לכן, השימוש בחומרים אקריליים מומלץ בעיקר לגגות ואזורים בעלי שיפוע או לחילופין, בתנאי מישור עם ניקוז מתפקד. בנוסף, על בעל הנכס לדאוג לניקוז יעיל של המים בגג ולמנוע מצבים של מים עומדים. 

במקרים רבים נעשה שימוש בחומר כשכבה נוספת מעל הזיפות בגג או היריעות הביטומניות ולא פעם מדובר גם בפתרון אידיאלי לאזורים נקודתיים שהיריעות לא מסוגלות לאטום כמו צנרת או אזור דודי השמש בגג. 

שאלות ותשובות

את החומר ניתן ליישם על הגג באמצעות טכניקות של מריחה או התזה. לרוב על מנת לבצע את עבודת האיטום, תתבצע מריחה של שכבת ייסוד של החומר האקרילי, אשר מעליו תתבצע התזה של שכבות נוספות. 

החומר האקרילי מתייבש מהר, קל מאוד ליישום ועמיד במיוחד לשינויי הטמפרטורה. בנוסף, מדובר בחומר ידידותי לסביבה. 

החומר האקרילי לא עמיד בפני מים עומדים. כלומר, לאחר עבודת איטום בחומר אקרילי, חשוב לוודא שמערכת הניקוז מתפקדת. בנוכחות של מים עומדים, אלה יחלחלו מבעד לחומר האוטם.  

נתחיל מעובדות קטנות 95 אחוז מהפגות בישראל שזה הרווח בין המרצפות אטום ברובה אקרילית וזה עושה את העבודה .

הרובה אמורה לשרת אותנו 20 עד 30 שנה 90 אחוז מהנזק הפוגה ברובה זה חומרי ניקיון חזקים שנשארים לאחר פעולת הניקיון כי בישראל נוהגים לתת לרצפה להתייבש ולא שוטפים את חומרי הניקוי במים מהרצפות וזה גורם לבלאי גדטל של הרובה .

רובה אקרילית רובה המבוססת על חומרים אקריליים ולכן אי בעלת מניפת גוונים יותר גבוה מהאיפוקסית  היא יותר זולה ויותר קלה ליישום וניקיון .

רובה איפוקסית  רובה המבוססת על דבקים מתגבשים מערבבים שתי חומרים וזה נותן חוזק ועמידות יותר גדולה ממשקלים בעבר השתמשו במפעלים ובמטבחים כדי להתגבר על העומס המשקלי של עגלות מטען וציוד כבד אשר היה מרסק את הרובה האקרילית בשנים האחרונות משווקות חברות חומרי הבניין את הרובה האיפקסית כרובה בעלת עמידות טובה יותר לשמש הישראלית ויותר ישראלים בוחרים ליישם אותה במרפסות הרובה האפקוסית יותר יקרה בגלל הצורך בידע מקצועי ומיומנות רבה כדי לעבוד איתה רוב אנשי האיטום לא יבצעו עבדות אם רובה איפקוסית או הדרשו מחיר גבוה .

הלקוחות שלנו ממליצים עלינו