איטום גגות בתל אביב

אנו בפרויקטים 2000 מומחים לאיטום גגות בתל אביב, עם מעל 14 שנות ניסיון, צוות מקצועי וטכנולוגיה מתקדמת שמסייעת לנו להביא לכם את התוצאה הטובה ביותר.
צוות איטום בגובה איטום קיר חיצוני

כשמדובר בהגנה מפני נזקי הגשם ומניעה של חלחול מי גשמים, ללא ספק איטום גג הבית הוא הצעד הראשון ואולי החשוב ביותר. בעיות באיטום הגג עשויות להביא לבעיות נראותיות בבית בהן קילופים על התקרה וסימני ריבות בעובש, החלשה של התשתית וחשוב לא פחות, אף סכנה בריאותית נוכח היווצרות טבעית של עובש וטחב.

הגשם בתל אביב ללא ספק צפוי להביא איתו צרות משלו ולכן יש חשיבות לטיפול בבעיה מבעוד מועט. במילים אחרות, ישנה משמעות רצינית לביצוע עבודת איטום גגות בתל אביב, שתשמור על איכות החיים של דיירי הבית ותמנע בעיות מפתיעות שעשויות לצוץ בימי החורף הקרים, תקופה שיהיה הרבה יותר מסובך לטפל בהן.

איך מתבצעת עבודת איטום?

עבודת איטום גגות בתל אביב נעשית במגוון עשיר של טכניקות שונות, שמותאמות באופן אישי בהתאם לגג שעומד על הפרק. עם זאת, מומלץ להכיר את השיטות הנפוצות במיוחד. שיטת האיטום אולי הפופולארית ביותר שישנה כיום היא איטום באמצעות יריעות ביוטמניות. העבודה נעשית באמצעות הלחמה של יריעות זו לזו ולקצוות הגג, עד ליצירת משטח דמוי שטיח שמכסה את הגג. מדובר בשיטה שהיא יעילה במיוחד ובעלת משך חיים גבוה – שבע עד עשר שנים. שיטה פופולארית נוספת היא איטום בזפת, שאמנם מחזיקה רק 3-5 שנים בלבד, אך היא זולה בהרבה ויעילה גם עבור גגות שממוקם עליהן ציוד כמו מזגנים ודודים שקשה לפנות. לצד אלה חשוב להזכיר את החומרים הפוליאריטנים שמתאימים לאיטום של גג מוצל או לחילופין, תוך יישום של שכבת הגנה מפני הקרינה.

כמה עולה עבודת איטום גגות?

האמת היא שאין תשובה נכונה אחת לשאלה הזאת. מחיר של עבודת איטום גגות בתל אביב מושפעת ממגוון פרמטרים בהם גודל הגג, הציוד שנוכח על הגג, נגישות ומורכבות העבודה. כשמדובר בגגות קטנים, נהוג לתת מחיר על העבודה כולה. כשמדובר בגג שהוא גדול יותר, העבודה מתומחרת בהתאם לגודל פר מ"ר. בשביל לסבר לכם קצת את האוזן, מחירה של עבודת איטום ביריעות ביטומניות הוא 85-120 ש"ח למ"ר ואילו עבודה של איטום בזפת היא יותר זולה ומחירה הוא 25-40 ש"ח למ"ר.

איך בוחרים קבלן איטום בתל אביב?

אז נכון, מציאת אנשי מקצוע העוסקים באיטום גגות בתל אביב היא לא משימה יותר מורכבת – החלק הקשה הוא למצוא איש מקצוע איכותי שמכיר את העבודה מקרוב. חפשו המלצות, קראו ביקורות בגוגל וודאו שיש לאיש המקצוע תעודת הסמכה או רישיון. בנוסף, בדקו מבעוד מועד שקבלן האיטום שלכם בתל אביב מעניק תעודת אחריות על העבודה – זו צפויה לשמש אתכם במקרה שיעלו בעיות בעתיד. בהצלחה!

הלקוחות שלנו ממליצים עלינו