איטום גגות בהרצליה

אנו בפרויקטים 2000 מומחים לאיטום גגות בהרצליה, עם מעל 14 שנות ניסיון, צוות מקצועי וטכנולוגיה מתקדמת שמסייעת לנו להביא לכם את התוצאה הטובה ביותר.
צוות איטום בגובה איטום קיר חיצוני

עבודת איטום גגות נועדה בראש ובראשונה לשמור על הבית האהוב שלכם מפני נזקי הגשמים, שעשויים להתבטא בסממנים נראותיים לא נעימים, טפטופים מהתקרה והחלשה של התשתיות. החורף הישראלי העוצמתי לא פוסח על הרצליה וגם היא, סובלת מימים גשומים וסגריריים במיוחד.

במילים אחרות, לעבודת איטום גגות בהרצליה שהיא טובה ומספקת, יש משמעות עבור תושבי העיר בשמירה על איכות חייהם בחורף הקרוב ובחורפים בשנים הבאות. אז מתי נהוג להיעזר בעבודת איטום גגות?

הקדימו תרופה למכה

על אף שאנשים רבים נעזרים בקבלן לטובת איטום גג הבית רק במצב של נזילה, חושב לדעת שממש לא צריך לחכות לסימנים מעידים בשביל לבצע את עבודת האיטום. את עבודת איטום הגגות בהרצליה וביתר הערים בארץ, מומלץ לבצע עוד הרבה לפני שהרטיבות מתחילה להפוך לטפטופים וקילופים ולפני שימי החורף מגיעים. זכרו – עבודת איטום שתיעשה בימי הקיץ החמים או הסתיו, תחסוך לכם הרבה זמן, התעסקות וכסף נוכח בעיית רטיבות שהחמירה עם ימי החורף הקרים. 

אם יש ספק – אין ספק

עבודת איטום גגות נפוצה כמובן במצב בו ישנו חשד לכך שישנה נזילה בגג. במידה ועולה חשד שכזה, חשוב שלא לחכות – דחיית הטיפול בבעיה עשוי להביא להחמרתה של הנזילה ומכאן למורכבות בטיפול ובעלויות העבודה. ולכן, חשוב להכיר כמה סממנים שחשוב לשמור בראש שצפויים להעיד על הימצאות של נזילה – סימני עובש או קילופים וטפטוף מתקרת המבנה. במצב כזה, אל תחכו להחמרה – היעזרו בקבלן איטום שעובד בגבולות הרצליה היום.

אלו טכניקות איטום קיימות?

עבודת איטום גגות בהרצליה ובכלל, נעשית במגוון שיטות איטום שונות שמותאמות בהתאם לסוג הגג והאיטום הנוכחי הקיים. בין השיטות הנפוצות ביותר ישנו איטום ביריעות ביטומניום, איטום בזפת, איטום בחומרים פוליאוריטנים ואיטום בחומרים אקריליים. ישנה חשיבות לבחירת איש מקצוע איכותי שמכיר את השיטות השונות ויוכל לא רק לבצע את העבודה הטובה ביותר, אלא גם להתאים את שיטת האיטום המתאימה ביותר למקרה. 

איך בוחרים איש מקצוע?

מציאה של שירות איטום גגות בהרצליה היא לא עניין יותר מידי מורכב – הסיבוך מתחיל במציאת איש מקצוע איכותי שמכיר את העבודה מקרוב. כשאתם מתלבטים בין אנשי המקצוע השונים קראו חוות דעת שקיבלו מלקוחות עבר, בחנו את הניסיון שלהם ווודאו שיש להם את ההסמכה המתאימה. בהצלחה!

הלקוחות שלנו ממליצים עלינו