איטום גגות בגבעתיים

אנו בפרויקטים 2000 מומחים לאיטום גגות בגבעתיים, עם מעל 14 שנות ניסיון, צוות מקצועי וטכנולוגיה מתקדמת שמסייעת לנו להביא לכם את התוצאה הטובה ביותר.
צוות איטום בגובה איטום קיר חיצוני

בימי החורף הקרים והגשומים, הגג לצד הקירות החיצוניים, הוא ללא ספק אחד מאזורי הבית שנפגעים מנזקי הגשם ראשונים. ולכן, לאיטום איכותי של גג הבית משמעות גדולה בהגנה על הבית מפני נזקי הגשם וחשוב לא פחות, בשמירה על רמת איכות חיים גבוהה בקרב דיירי הבית.

עבודת איטום גגות היא עבודה שנועדה לחזק את האיטום בגג הבית שלכם ולאפשר לכם להנות מכמה שנים טובות של חורף שקט ללא נזילות. איטום גגות בגבעתיים נפוץ במיוחד נוכח התשתיות הישנות במבנים, שלא פעם מביא לנזילות. במילים אחרות, ישנה חשיבות להזמנה של אוטם גגות בגבעתיים לפני החמרה של הבעיה על מנת לחסוך לעצמכם הרבה זמן, התעסקות וכסף.  

איך אפשר לזהות נזילה בגג?

זיהוי מוקדם של הנזילה הוא משמעותי בטיפול מיידי בבעיה ומניעת אפשרות של החמרה. ולכן, ישנה חשיבות להכרת כמה גורמים מעידים שעשויים להעיד על הימצאות של נזילה בגג. בין הגורמים המשמעותיים ביותר שכדאי להכיר, ישנם סממנים כמו קילופי התקרה והקירות, סימני רטיבות ועובש וטפטופים מהתקרה. במצב כזה חשוב להזמין את איש המקצוע שיבוא ויבחן את הבעיה מקרוב ובמידת הצורך, ידאג לעבודת איטום.

אפשרות נוספת לזיהוי נזילה בגג, היא בדיקה שגרתית שוטפת באמצעות בדיקת הצפה. בבדיקת הצפה קבלן האיטום מציף את הגג לשלוש יממות ובוחן דליפה של מים וחלחול אל תוך המבנה. הבדיקה מאפשרת לבחון את איכות האיטום שלה הגג בטרם בואם של ימי החורף הגשומים ובכך לחסוך לכם התעסקות שיכלה להיות בעייתית יותר בהמשך. 

איך בוחרים את שיטת האיטום הנכונה?

עבודת איטום גגות בגבעתיים ובערים רבות נוספות נעשית במגוון עשיר של טכניקות איטום שונות בהן איטום בזפת, איטום ביריעות ביטומניות ואיטום באמצעות חומרים פוליאריטנים. התאמה נכונה של סוג האיטום לגג היא עניין מורכב לכל הדעות ולכן תתבצע בצורה הטובה ביותר על ידי קבלן איטום מקצועי ומנוסה במיוחד. בין הפרמטרים המשמעותיים שנלקחים בחשבון בבחירה יהיו סוג הגג הנוכחי, תשתית האיטום הקיימת, נוכחות ציוד נרחב שקשה להזיז מהגג ועוד. 

כמה עולה העבודה?

האמת היא שאין תשובה נכונה אחת לשאלה הזאת. מחירה של עבודת איטום גגות בגבעתיים מושפע ממגוון פרמטרים בהם הנגישות לגג, סוג שיטת האיטום המיושמת, סוג הגג, מוניטין בית העסק ועוד. על אף שיש קבלנים שמתמחרים פר פרויקט, במרבית המקרים כאשר גודלו של הגג הוא בינוני לכל הפחות, נהוג לתמחר פר מ"ר. לצורך העניין, עבודת איטום גג ביריעות ביטומניות עומדת על 85-120 ש"ח בעוד שעבודת איטום בזפת שהיא זולה יותר עולה 25-40 ש"ח למ"ר. בהצלחה!

הלקוחות שלנו ממליצים עלינו