איטום גגות ברמת גן

אנו בפרויקטים 2000 מומחים לאיטום גגות ברמת גן, עם מעל 14 שנות ניסיון, צוות מקצועי וטכנולוגיה מתקדמת שמסייעת לנו להביא לכם את התוצאה הטובה ביותר.
צוות איטום בגובה איטום קיר חיצוני

הימצאות של בעיית רטיבות בגג בימי החורף היא אף פעם לא עניין נעים. החורף הישראלי העוצמתי לא פוסח על העיר רמת גן וגם בה נזקי הגשמים עשויים להביא במקרים רבים להחלשה של תשתיות האיטום ופגיעה באיכות החיים של הדיירים.

עבודת איטום גגות ברמת גן שהיא איכותית וטובה, צפויה לאפשר לדיירים לא רק להנות מחורף יבש בשנה הקרובה, אלא בכמה שנים הבאות ולכן, ישנה חשיבות בבחירת איש מקצוע איכותי שעובד בגבולות העיר. 

אלו שיטות איטום קיימות?

עבודת איטום גגות יכולה להיעשות במגוון עשיר של טכניקות איטום שונות, שמותאמות אישית בהתאם לגג שעומד על הפרק והאיטום הנוכחי במבנה כיום. השיטות נבדלות במורכבות, במחיר ובשרידות ולכן, חשוב לבחור בקבלן איטום שמבצע עבודת איטום גגות ברמת גן, שמכיר את האפשרויות שעומדות על הפרק מקרוב. בשביל לעשות לכם קצת סדר, אלו הן כמה שיטות איטום נפוצות.

איטום ביריעות ביטומניות

איטום ביריעות ביטומניות היא כנראה שיטת האיטום הפופולארית ביותר שישנה. עבודת האיטום בשיטה נעשית באמצעות הלחמה של היריעות זו לזו ולקצוות הגג עד ליצירת מעין שטיח שמכסה את שטחו של הגג. השיטה מאופיינת בשרידות גבוהה במיוחד של 7-10 שנים אך מנגד, נחשבת לשיטה יקרה. 

איטום בזפת

איטום בזפת היא שיטה זולה ביחס לאיטום ביריעות ביטומניות ומשמעותי לא פחות – היא שיטה שיעילה במיוחד עבור גגות שממוקם עליהן ציוד כמו מזגנים ודודים. חשוב לדעת אבל שביחס לאיטום ביריעות ביטומניות, העבודה של איטום בזפת מחזיקה לרוב פרק זמן שהוא קצר יותר, 3-5 שנים. 

איטום בחומרים פוליאטרנים

איטום בחומרים פוליאוריטנים היא שיטה אידיאלית אשר נהוגה במקרים בהם הגישה לגג בעייתית וישנו קושי בהלחמת יריעות ביטומניות. האיטום בשיטה מתאים לגגות מוצלים או צריך להיות מלווה ביישום של שכבת הגנה מפני השמש, כיוון שנוכחות הקרינה עשויה להביא לסדיקה טבעית של החומר.

איך בוחרים קבלן איטום ברמת גן?

מציאת איש מקצוע שמבצע עבודת איטום גגות ברמת גן היא לא עניין יותר מידי מסובך – הבעיה מתחילה בלמצוא איש מקצוע איכותי שיודע את העבודה. קראו חוות דעת על עבודות עבר של הקבלן שלכם, בחנו את ניסיון העבר שלו וודאו שיש לו תעודת הסמכה – קבלן איכותי ומוסמך שביצע בעבר עבודות שזכו לשבחים, צפוי להצליח גם איתכם. בהצלחה!

הלקוחות שלנו ממליצים עלינו