איטום בסנפלינג

אנו בפרויקטים 2000 מומחים לאיטום בסנפלינג, עם מעל 14 שנות ניסיון, צוות מקצועי וטכנולוגיה מתקדמת שמסייעת לנו להביא לכם את התוצאה הטובה ביותר.

עבודת איטום נכונה של קירות הבית, היא ללא ספק אחת הפעולות המשמעותיות ביותר בכל מבנה. מטרת עבודת האיטום היא לשמור על המבנה מפני נזקי מזג האוויר, למנוע מצבים של נזילות ודליפות וגם לתת מענה לטמפרטורות קיצוניות. 

אז נכון, עבודת איטום נכונה בעת בניית המבנה כמובן תשמור עליו לפרק זמן ממושך כמו שצריך ועם זאת, חשוב לזכור שהקירות נוטים לעבור בלאי טבעי שהוא פשוט בלתי נמנע. בערך אחת לעשור, נדרשת עבודת איטום מחודשת של הקירות החיצוניים של הבית על מנת לחזק את האיטום הקיים.

מתי תידרש עבודת איטום בסנפלינג?

במצבים בהם ישנה בעיית נגישות כמו בניין עם שש קומות ונזילה בקיר בקומה הרביעית, יהיה קשה לאיש המקצוע להגיע למקור הנזילה באמצעות סולם. במצבים כאלה, או לחילופין במצבים בהם לא ניתן ליצור פיגומים או להביא מנוף, תידרש עבודת איטום בסנפלינג. בעבר במצבים דומים, השיטה הנהוגה הייתה הקמת תשתיות של פיגומים. נוסף על כך שמדובר בשיטה שפוגעת באיכות החיים של הדיירים, היא דורשת גם יותר כוח אדם ובהתאם, עולה הרבה יותר כסף. ולכן, שיטת איטום בסנפלינג היא ללא ספק אידיאלית מהבחינה הזאת. עבודת איטום בסנפלינג דורשת ניסיון ומקצועיות, אך בסופו של דבר מדובר בעבודה נוחה מאוד עבור הלקוח.

מהם יתרונות של עבודת איטום בגובה באמצעות סנפלינג?

כאמור, עבודת איטום בסנפלינג היא עבודה שדורשת מקצועיות ורצינות, אבל עם זאת, במידה ותבחרו באיש מקצוע איכותי – תהנו משלל יתרונות. אז מה הופך את עבודת האיטום בסנפלינג לכל כך מיוחדת?

נגישות אידיאלית

עבודת איטום שנעשית באמצעות ציוד סנפלינג איכותי, מאפשרת לאיש המקצוע גישה ממש לכל מקום בקירות המבנה. באופן כזה, איש המקצוע יכול לטפל בכל המשטחים הבעייתיים באופן נקודתי או נרחב. ולכן, מדובר בעבודה יעילה במיוחד שמאפשרת נגישות.

אין צורך בפיגומים

הצוות עובד עם ציוד מתקדם במיוחד ויכול להגיע ממש לכל מקום. הפיגומים פוגעים באופן משמעותי לא פעם באיכות החיים של הדיירים, סביבת החיים שלהם וכמובן הפרטיות ולכן היעדר הצורך בפיגומים משפר את חווית העבודה לא רק עבור איש המקצוע, אלא גם עבור הלקוחות.

בטיחות מעל הכל

עבודת איטום בסנפלינג נחשבת לבטיחותית במיוחד. הצוות המקצועי עובר הכשרה לעבודה שנעשית בגובה ועובדים כמובן בהתאם לנהלי הבטיחות הנדרשים. ולכן, כשהעבודה נעשית אתם יכולים להיות עם לב שקט.

שאלות ותשובות

מחיר של עבודת איטום בסנפלינג מוסיפה על התקציב הראשוני של עבודת איטום הקירות החיצוניים. העבודה מיועדת בעיקר לבתים בגובה עם בעיית נגישות וצפויה לייקר את העבודה ב-1500-2000 ש"ח.

עבודת איטום בסנפלינג נדרשת במצבים בהם אין נגישות לקירות, כמו למשל בבניין רב קומות כאשר הנזילה נמצאת באחת מהקומות האמצעיות.

הלקוחות שלנו ממליצים עלינו