איטום בגובה

אנו בפרויקטים 2000 מומחים לאיטום בגובה, עם מעל 14 שנות ניסיון, צוות מקצועי וטכנולוגיה מתקדמת שמסייעת לנו להביא לכם את התוצאה הטובה ביותר.
צוות איטום בגובה איטום קיר חיצוני

עבודת איטום טובה משמעותית בשמירה על קירות הבית ועל המבנה כולו מפני נזילות, נזקי מזג האוויר ומניעה של נזילות ודליפות. אז נכון, במצבים בהם חשבון המים מזנק או שאנחנו מבחינים בסימני רטיבות או עובש על הקירות, נזמין כמובן איש מקצוע. עם זאת, חשוב לדעת שהקירות מתבלים באופן טבעי ולכן עבודת איטום מחודשת של הקירות החיצוניים שנעשית לפני שצצות בעיות יכולה לחסוך לכם לא מעט כאב ראש בימי החורף הקרים.

עבודת האיטום אמנם נותנת מענה איכותי לפרק זמן ממושך, אך אחת לעשור נדרשת עבודת איטום שתחזק את האיטום הקיים.

מהו איטום בגובה?

כאשר מוחלט לבצע עבודת איטום של הקירות החיצוניים של המבנה, חשוב לדעת שיש כמה דרכים לבצע את העבודה. בשביל קצת לעשות לכם סדר, אלו הן השיטות הנפוצות ביותר כיום בעבודת איטום בגובה.

איטום בגובה באמצעות פיגומים

שיטה מיושנת שהייתה נפוצה בעבר הלא כל כך רחוק היא עבודה באמצעות פיגומים. הפיגומים הם תשתית תמיכה שמשמשת את אנשי המקצוע בעבודת האיטום ונפרסת לאורך קומות הבניין מחוצה לו. מדובר בעבודה שדורשת את בניית ופירוק הפיגומים מה שמעכב את העבודה ומייקר אותה וחשוב לא פחות, נוכחות הפיגומים פוגעת באיכות חייהם של הדיירים ואף בפרטיות שלהם.

איטום בגובה באמצעות סנפלינג

שיטה נפוצה אחרת היא עבודה שנעשית באמצעות חבלי סנפלינג, שמאפשרת לעובדים להתנייד בין הנקודות השונות בהן נדרשת עבודה, לטובת בחינת כל האזורים הבעייתיים. מדובר בשיטה מדויקת שמאפשר טווח ראיה ותנועה מאוד גדול אך מנגד, בעבודה שהיא יותר איטית וכיוצא בזאת, יותר יקרה.

איטום בגובה באמצעות מנוף

איטום בגובה באמצעות מנוף נהפכה בשנים האחרונות לאלטרנטיבה אידיאלית במיוחד לצד שתי השיטות האלה. איטום בגובה היא עבודת איטום שנעשית באמצעות מנוף. המנוף הינו מנוף סל חזק ויציב שממוקם מתחת לבניין אשר מפעילו יכול להעלות את איש המקצוע ששוהה בו ולבצע את העבודה. בצורה כזאת, מפעיל המנוף יעביר את איש המקצוע בין אזורים שונים על הקיר הבעייתי עד להשלמת העבודה. עבודת איטום באמצעות מנוף סל היא אידיאלית כאשר ישנו שטח עבודה גדול, כיוון שהוא מאפשר לעובדים לבצע את העבודה באופן ייסודי ומהיר.

שאלות ותשובות

מנוף הסל כשמו כן הוא, הוא מנוף אשר מוצמד אליו סל. המנוף משמש לנשיאה של משא כבד אבל גם לנשיאה של אנשים לטובת חילוץ ותיקוני תשתית. מנופי הסל שימושיים גם לטובת בנייה, כיוון שכושר ההרמה שלהם עוצמתי. בפרט, מנוף הסל שימושי לטובת איטום של קירות חיצוני ומאופיין בנגישות שהוא מציע ומהירות עבודתו.

עבודה באמצעות מנוף דורשת גישה נוחה לטובת הצבתו של המנוף. כלומר, לפני העבודה חשוב לבחון שלמנוף יש גישה לאזור הסמוך לקיר החיצוני.

עבודת איטום בסנפלינג שימושית במצבים בהם אין נגישות לקירות ולא ניתן למקם מנוף או לחילופין פיגומים. בנוסף, מדובר בעבודה שנוטה להיות יקרה יותר.

ובכן, לשם כך מגיע איש המקצוע. קבלן האיטום יבחן את הנגישות של המבנה, גובה המבנה ומורכבות העבודה ולפיכך ויבחר את טכניקת הגובה המתאימה ביותר לטובת איטום הנכס.

הלקוחות שלנו ממליצים עלינו