קבלן איטום בתל אביב

חברת פרויקטים 2000 מספקת שירותי איטום בתל אביב על ידי צוות מקצועי ומנוסה, טכנולוגיה מתקדמת וניסיון של מעל 20 שנה.
מחפשים קבלן איטום בתל אביב? אל תחכו לרגע האחרון, פנו למומחים בלבד.  

תל אביב האהובה שלנו היא ללא ספק אחת הערים הכי חמות בישראל בקיץ אך בו בזאת, גם אחת הגשומות ביותר בחורף. בעיה שמטרידה תל אביבים רבים מאיתנו היא רטיבות ולחות שנובעת מאותם הגשמים בחורף הישראלי שיכולות להביא לשלל בעיות בתשתית הבית בינהן הרס של יסודות כמו דלתות, חלונות וגגות ואף לעובש בקירות. במילים אחרות, לשמירה על תשתיות הבית מפני נזקי החורף יש חשיבות עליונה לטובת רמת החיים גבוהה בבית האהוב שלנו. קבלן האיטום נועד לעזור לנו להתמודד עם בעיית הרטיבות ולתת מענה איכותי שלא יעזור לנו לעבור רק את החורף הקרוב – אלא גם את החורפים הבאים שעוד עתידים להגיע.

איטום גגות בחומרים אקרילייםהזמנה של קבלן איטום בתל אביב היא אידיאלית לא רק בעת החורף במצב בו כבר יש רטיבות בקירות או סימנים של עובש, אלא גם לבדיקה שגרתית מבעוד מועד. בדיקת איטום הבית בחודשי האביב, הקיץ או הסתיו יכולה למנוע החמרה של בעיית הרטיבות ובכך לחסוך לכם הרבה מאוד כסף על העבודה וגם לא מעט עוגמת נפש בחורף הקרוב.

איך בוחרים קבלן איטום בתל אביב?

העבודה האיכותית של קבלן האיטום לא נמדדת רק בהצלחה של העבודה כפי שנראית בזמן הקרוב, אלא גם כפי שתיראה בעוד כמה שנים טובות. במילים אחרות, היעזרות באיש מקצוע רציני שיודע לתת עבודה טובה היא משמעותית, על מנת למנוע התעסקות עם דליפות נוספות בעתיד וחשוב לא פחות – לחסוך גם לא מעט כסף על טיפולי המשך.

במידה ואין לכם המלצה מחבר על קבלן איטום איכותי שעובד בתל אביב, האפשרות האידיאלית הבאה היא כמובן לגשת לאינטרנט, שם תוכלו להנות ממגוון אנשי מקצוע שמציעים את שירותם בתחום. אז איך בוחרים את הקבלן המתאים?

קבלן איטום מורשה

כשאתם מתלבטים בין אנשי המקצוע השונים, חשוב שתוודאו שמדובר באוטם מורשה שיש לו תעודה שמעידה על מומחיותו בתחום ואת כל ההיתרים הנדרשים לביצוע העבודה. מדובר בדרך בסיסית לוודא שמדובר באיש מקצוע שמכיר את העבודה מקרוב, יודע על מה הוא מדבר, עובד כחוק ובאופן כזה, להבטיח שהעבודה שהוא ייתן תהיה טובה. על מנת לבדוק אם מדובר בקבלן מורשה, ניתן לבקש מהקבלן רישיון עיסוק בתוקף או לחילופין, לחפש אותו ברשימת הקבלנים המורשים לאיטום מבנים באתר של משרד הבינוי והשיכון.

ביקורות עבר

אם לקוחות עבר תל אביבים של קבלן האיטום שלכם היו מרוצים – סיכוי לא רע שהעבודה שהוא יעשה עבורכם תהיה טובה. חפשו את דף העסק של הקבלן בגוגל וברשתות החברתיות, מצאו את הביקורות שהגולשים השאירו וגבשו רושם על איש המקצעו.

מחיר

אז נכון, קבלן איטום בתל אביב שהוא מומחה בתחומו, במקרים רבים ייקח תעריף גבוה יותר. עם זאת, חשוב לבצע השוואת מחירים על מנת לוודא שהתמחור שמוצע נמצא בטווח הסטנדרטי. ניתן למצוא מחירונים רבים באינטרנט שנוגעים לסוגי עבודות גנריות שסביר שקבלן האיטום יציע עבורכם – למשל, מחיר של איטום במשחה אקרילית עומד על 50-75 ש"ח למ"ר ועבודת זיפות גגות על 30-70 ₪ למ"ר. בחרו בקבלן איטום שעובד בתל אביב ויודע את העבודה, אך גם הגון במחיר שהוא מציע.

אחריות

מרבית חברות האיטום נותנות תעודת אחריות של 5-10 שנים, בהתאם לסוג העבודה שהתבצעה. חשוב לבקש תעודת אחריות על העבודה ובעת קבלת התעודה, לוודא שמצויים בה פרטי החברה, פירוט העבודה ומספר תעודת האחריות. הפירוט משמעותי במיוחד כיוון שמדובר באסמכתא לעבודה ולתשלום עליה.

חברת איטום בתל אביב - שאלות ותשובות

כשבוחרים חברת איטום חשוב מאוד להסתמך על המלצות. ניתן למצוא המלצות שונות ברשתות החברתיות, בגוגל ואתרי בעלי המקצוע.

בנוסף, מומלץ לקרוא באתר של קבלן האיטום ולהעמיק אודות הניסיון שלו, אופן העבודה ותעודות רלוונטיות, אשר יכולות להעיד על סמכותו המקצועית.

עלות קבלן איטום משתנה בין סוגי האיטום השונים. לדוגמה, איטום גג בגודל 200 מטר, לא יעלה כמו איטום גג בגודל 100 מטר או כמו איטום חלון.

מומלץ לספק את כל הפרטים הרלוונטיים בטלפון, במידת הצורך להזמין לייעוץ את האוטם על מנת לראות את הבעיה, להציע פתרונות לבעיה ולהגיש הצעת מחיר כוללת לפתרון הבעיה מהתחלה ועד הסוף.

קבלן איטום בתל אביב