קבלן איטום ברמת גן

חברת פרויקטים 2000 מספקת שירותי איטום ברמת גן על ידי צוות מקצועי ומנוסה, טכנולוגיה מתקדמת וניסיון של מעל 20 שנה.
מחפשים קבלן איטום ברמת גן? אל תחכו לרגע האחרון, פנו למומחים בלבד.  

קבלן איטום הוא איש מקצועי איכותי שמורשה לבצע עבודות של בידוד, אטימה וזיפות במגוון מבנים. עבודת הקבלן מתמקדת בתיקון ומציאה של מגוון פתרונות על מנת לטפל ולמנוע בעיות של נזילות, עובש ומגוון בעיות נוספות במבנים.

עבודת הקבלן מערבת שימוש ביריעות ביטומניות שניתן להלחים למבנה, זפת חמה, חומרים סילקטיים ואקריליים, חומרים פולימריים ואלסטומריים והרשימה עוד ארוכה. במילים אחרות, קבלן מנוסה שמכיר את העבודה מקרוב, יודע להציע ללקוח מגוון אפשרויות טיפול בבעיות הדליפה ולהעניק את הטיפול האיכותי ביותר שיש על מנת למנוע מהבעיה לחזור על עצמה.

עבודות איטום ברמת גן הן חשובות במיוחד, עקב הגשמים הקשים שמאפיינים את העיר בחודשי החורף והתשתיות והקירות הבלויים שמאפיינים לא פעם את המבנים הישנים שישנם בעיר.

באיזה מקרים חשוב להיעזר בקבלן איטום ברמת גן?

קבלן איטום כמובן יכול לסייע לכם במצב של רטיבות, דליפה או כתמי עובש ברורים על הקירות, אך חשוב לדעת בנוסף שבמקרים רבים נהוג להזמין אותו עוד במעוד מועד. קבלן איטום הוא איש מקצוע משמעותי במיוחד בעת בנייה ושיפוץ של מגוון מבנים, שנועד לוודא שהמבנה בנוי באופן שמבטיח מניעה של בעיות רטיבות לשנים הקרובות. בנוסף, שירות של בדיקה שגרתית, הוא שירות סטנדרטי שמציעים מגוון קבלני איטום ברמת גן וברחבי הארץ, במטרה למנוע התגברות של הבעיה של החורף ובכך לחסוך ללקוחות לא מעט כסף, התעסקות וכאב ראש.

במילים אחרות, חשוב להקדים תרופה למכה – אל תחכו לחורף, תפתרו את הבעיה מהיסוד כשהיא עוד יחסית פשוטה כבר עכשיו.

איך בוחרים קבלן איטום ברמת גן?

כיוון שעבודת האיטום היא מורכבת ולא פעם מלווה במחיר יקר, חשוב להיעזר באיש מקצוע איכותי שיודע את העבודה. לכן, כשאתם מתלבטים בין קבלני האיטום השונים שעובדים בשטחי רמת גן, חשוב שתקחו כמה פרמטרים בחשבון. ראשית, וודאו שלקבלן האיטום שאתם נעזרים בו יש רישיון או תעודה כלשהם שמעידים על היותו קבלן מוסמך בתחום, כמו תעודת אוטם מורשה מטעם גוף ממשלתי או מכללה, תעודת חבר בהתאחדות קבלני שיפוץ. תעודה זו תבטיח שמדובר באיש מקצוע איכותי שעבר את ההכשרה הנדרשת בתחום וכיוצא בזאת – אחד שמכיר את העבודה מקרוב.

נוסף על ההיבט המקצועי, חשוב לבחון את הביקורות שקיבל קבלן האיטום שלכם במרוצת הזמן – קבלן שזכה לביקורות משבחות מלקוחות העבר שלו, צפוי להעניק לכם עבודה מצוינת ושירות איכותי. וחשוב לא פחות – התמחור. כשאתם מתלבטים בין קבלני האיטום השונים ברמת גן, בצעו השוואת מחירים ווודאו שאתם מקבלים מחיר שעומד בתנאי השוק.

לכמה זמן עבודת האיטום אמורה להחזיק?

אז נכון, המטרה העיקרית עבור הלקוח היא כמובן מציאת פתרון שייתן מענה מיידי לבעיית הרטיבות. עם זאת, מדובר בעבודה שלעיתים עשויה להיות ממושכת ויקרה וכיוצא בזאת, עבודה שחשוב שתיתן מענה לפחות לשנים הקרובות. ולכן, מרבית קבלני האיטום ברמת גן נוהגים להעניק ללקוחות תעודת אחריות על העבודה לפרק זמן של 5-10 שנים. במהלך התקופה הזאת, העבודה אמורה לתת מענה איכותי ולמנוע בעיות חוזרות של רטיבויות ודליפות וחשוב לא פחות – במידה וזה לא קורה, הקבלן אחראי לתת מענה איכותי לבעיה שחזרה.

שימו לב לוודא בטרם בוצעה העבודה שקבלן האיטום שלכם מציע תעודת אחריות ובעת קבלת התעודה, שיש בה את פרטי העבודה, העסק שביצע את העבודה וכמובן מספר התעודה – פרטים אלה הם שיעזרו לכם לבקש פיצוי או עבודות תיקון בחינם במידת הצורך.

 

חברת איטום ברמת גן - שאלות ותשובות

כשבוחרים חברת איטום חשוב מאוד להסתמך על המלצות. ניתן למצוא המלצות שונות ברשתות החברתיות, בגוגל ואתרי בעלי המקצוע.

בנוסף, מומלץ לקרוא באתר של קבלן האיטום ולהעמיק אודות הניסיון שלו, אופן העבודה ותעודות רלוונטיות, אשר יכולות להעיד על סמכותו המקצועית.

עלות קבלן איטום משתנה בין סוגי האיטום השונים. לדוגמה, איטום גג בגודל 200 מטר, לא יעלה כמו איטום גג בגודל 100 מטר או כמו איטום חלון.

מומלץ לספק את כל הפרטים הרלוונטיים בטלפון, במידת הצורך להזמין לייעוץ את האוטם על מנת לראות את הבעיה, להציע פתרונות לבעיה ולהגיש הצעת מחיר כוללת לפתרון הבעיה מהתחלה ועד הסוף.