קבלן איטום ביהוד

חברת פרויקטים 2000 מספקת שירותי איטום ביהוד על ידי צוות מקצועי ומנוסה, טכנולוגיה מתקדמת וניסיון של מעל 20 שנה.
מחפשים קבלן איטום ביהוד? אל תחכו לרגע האחרון, פנו למומחים בלבד.  

ימי החורף הקרים בארץ האהובה שלנו ללא ספק מוסיפים אווירה ייחודית לנוף והדבר מתבטא בפריחה, מזג אוויר סגרירי וכמובן – גשמים. על אף האווירה המקסימה שמעניק החורף הישראלי לערים שונות ברחבי המדינה בהן יהוד, שילוב הגשמים העוצמתיים עם התשתית החלשה שמאפיינת חלק מהבתים בעיר מהווה צוהר לבעיות רטיבות.

קבלן האיטום הוא איש מקצוע מיומן שמטרתו היא להעניק פתרון ארוך טווח לבעיית הרטיבות שעומדת על הפרק ולוודא שבחורפים הבאים לא תיתקלו בבעיות נוספות.

אלו שיטות איטום עומדות על הפרק?

עבודת האיטום כוללת מגוון עשיר של אפשרויות איטום שונות. כשבוחרים את חומר האיטום, על קבלן האיטום לוודא שהחומר מתאים לתשתית הנוכחית שישנה על הגג. בין שיטות האיטום הנפוצות ישנן יריעות ביטומניות, שימוש בחומרים פולירטניים, חומרים אקריליים, זיפות, סילר, סיקפלקס ועוד.

נוכח מגוון השיטות העשיר שעומד על הפרק, חשוב להיעזר באיש מקצוע איכותי שמכיר את המגוון בשוק וידע לבצע את ההתאמה הטובה ביותר בין הבעיה ותנאי השטח לבין המענה האיכותי ביותר.

איך בוחרים קבלן איטום ביהוד?

מציאת קבלן איטום ביהוד היא עניין לא יותר מסובך – חיפוש זריז בגוגל יעניק לכם רשומת תוצאות ובתוכה מגוון אנשי מקצוע שיותר מישמחו לעזור. עם זאת, מציאה של איש מקצוע איכותי שיודע את העבודה ויעניק לכם את הפתרון הטוב ביותר לבעיית הרטיבות שלכם, היא עניין מעט יותר מורכב.

כשאתם מתלבטים בין אנשי המקצוע השונים, חשוב להתחיל ולוודא שקבלן האיטום ביהוד שעניין אתכם, בעל רישיון או תעודה שמעידים על כך שהוא מוסמך בתחום האיטום. התעודה, בשילוב עם ביקורות מלקוחות עבר מרוצים, הם שיבטיחו שקבלן האיטום בעל ניסיון רב בתחום וצפוי להעניק לכם עבודה איכותית וטובה.

רק לאחר שהתרשמתם לטובה מאיש המקצוע תוכלו להתחיל ולתהות בנוגע להצעת המחיר שעמדה על הפרק ולהשוות אותה להצעות של אנשי מקצוע נוספים, על מנת לוודא שמדובר בתמחור הגון ומתאים.

אחריות על העבודה

היבט חשוב נוסף שכדאי לשים עליו את הדעת הוא אחריות. עבודת איטום היא עבודה מורכבת ויקרה ולכן, כאשר היא נעשית כמו שצריך היא צפויה ללוות אתכם לפחות לכמה שנים הקרובות. מהסיבה הזאת, קבלני איטום ביהוד נוהגים להעניק תעודת אחריות על העבודה לטווח של חמש עד עשר שנים שמבטיחה לא רק שהעבודה צפויה להחזיק לפרק זמן ממושך, אלא גם שבמידה ועולה בעיה – קבלן האיטום הוא האחראי לתת מענה.

וודאו שאתם זוכים לתעודת אחריות עם פרטי הקשר של הקבלן, מספר תעודה ופירוט של העבודה שנעשתה. אלה יבטיחו שתזכו למענה במידת הצורך. בהצלחה!

חברת איטום ביהוד - שאלות ותשובות

כשבוחרים חברת איטום חשוב מאוד להסתמך על המלצות. ניתן למצוא המלצות שונות ברשתות החברתיות, בגוגל ואתרי בעלי המקצוע.

בנוסף, מומלץ לקרוא באתר של קבלן האיטום ולהעמיק אודות הניסיון שלו, אופן העבודה ותעודות רלוונטיות, אשר יכולות להעיד על סמכותו המקצועית.

עלות קבלן איטום משתנה בין סוגי האיטום השונים. לדוגמה, איטום גג בגודל 200 מטר, לא יעלה כמו איטום גג בגודל 100 מטר או כמו איטום חלון.

מומלץ לספק את כל הפרטים הרלוונטיים בטלפון, במידת הצורך להזמין לייעוץ את האוטם על מנת לראות את הבעיה, להציע פתרונות לבעיה ולהגיש הצעת מחיר כוללת לפתרון הבעיה מהתחלה ועד הסוף.

קבלן איטום ביהוד