קבלן איטום בחולון

חברת פרויקטים 2000 מספקת שירותי איטום בחולון על ידי צוות מקצועי ומנוסה, טכנולוגיה מתקדמת וניסיון של מעל 20 שנה.
מחפשים קבלן איטום בחולון? אל תחכו לרגע האחרון, פנו למומחים בלבד.  

הימצאות של נזילה בקירות, הרצפות או הגג היא אף פעם לא עניין נעים. ימי החורף הקרים והגשומים מקפיאים את תשתית הצנרת ומחלישים אותה ולכן במקרים רבים הבעיות צפות דווקא בימים הכי קרים וגשומים בשנה. קבלן איטום הוא איש מקצוע בעל רישיון והסמכה לבצע עבודה של אטימה, זיפות ובידוד במגוון מבנים.

עבודתו של הקבלן מתמקדת באיתור הבעיה, מציאת הפתרון המתאים ביותר לטיפול ומניעת חזרת הנזילה לפחות לכמה שנים הקרובות. קבלני איטום בחולון וברחבי הארץ מבצעים שימוש במגוון שיטות איטום שונות ולכן, יש חשיבות להיעזר בקבלן שהוא איכותי ובעל ניסיון שידע להתאים את השיטה הנכונה ביותר עבור הבעיה האישית שלכם שעומדת על הפרק.

באלו מקרים חשוב להזמין קבלן איטום בחולון?

איטום גג מבטון חשוףהזמנה של קבלן איטום בחולון נהוגה כאשר מתחילים להופיע סימנים מעידים לנזילות בהם סימני רטיבות ועובש על הקירות, ריח של טחב, קילופים בקירות ועלייה דרסטית בחשבון המים. בנוסף, במקרים רבים נהוג להקדים תרופה למכה ולהזמין קבלן איטום עוד לפני שעולה הבעיה. זאת כיוון שתיקון נזילות בימי הקיץ היא פשוטה הרבה יותר וכי הטיפול בטרם החמרת הבעיה צפוי להיות זול יותר.

מקרים נוספים בהם נהוג להזמין קבלן איטום בחולון הם בנייה של בית חדש ושיפוץ, על מנת למנוע חלחול של מים ולשמור על תשתית יציבה, חזקה ונקייה לאורך זמן.

איך נעשית עבודת האיטום?

לפני שניגשים לעבודת האיטום, צריך להתחיל ולמצוא את מקור הנזילה. לעיתים על אף שסימן העובש נמצא במקום אחד על הקיר, מקור חלחול המים הוא בכלל באזור אחר. בעבר הלא כל כך רחוק על מנת לאתר נזילה נעשה שימוש בשיטות עם הרס, לטובת חשיפה פיזית של התשתית לזיהוי ראייתי של מקור הבעיה. שיטות אלה לוו בעבודות של תיקון הנזק וכיוצא בזאת, היו יותר יקרות.

השיטות מאז התקדמו וכיום ניתן באמצעות מגוון שיטות ללא הרס בהן מצלמה תרמית, איתור בגז ומכשיר אקוסטי לזהות את מקור הנזילה ולבצע את עבודת ההרס באופן ממוקד הרבה יותר.

לאחר שנעשה איתור של מקור הנזילה, הגיע הזמן לבצע את עבודת האטימה. עבודת איטום נעשית במגוון עשיר של טכנולוגיות בהן יריעות ביטומניות, צבע אקרילי, חומרים פולירטניים, סיליקון וסילר וחלק משמעותי מהעבודה הוא לדעת להתאים את סוג השיטה לבעיה שעומדת על הפרק.

שיטות האיטום לגגות שונות משיטות האיטום לרצפות והקירות וחשוב לא פחות – נדרשת התאמה בין שיטת האיטום, לתשתית האיטום הקיימת. ולכן, חשוב לבחור בקבלן איטום איכותי שמכיר את סל הכלים הרחב שעומד לרשותו מקרוב ויעניק לכם את העבודה המתאימה ביותר לבעיה שעומדת על הפרק.

חברת איטום בחולון - שאלות ותשובות

כשבוחרים חברת איטום חשוב מאוד להסתמך על המלצות. ניתן למצוא המלצות שונות ברשתות החברתיות, בגוגל ואתרי בעלי המקצוע.

בנוסף, מומלץ לקרוא באתר של קבלן האיטום ולהעמיק אודות הניסיון שלו, אופן העבודה ותעודות רלוונטיות, אשר יכולות להעיד על סמכותו המקצועית.

עלות קבלן איטום משתנה בין סוגי האיטום השונים. לדוגמה, איטום גג בגודל 200 מטר, לא יעלה כמו איטום גג בגודל 100 מטר או כמו איטום חלון.

מומלץ לספק את כל הפרטים הרלוונטיים בטלפון, במידת הצורך להזמין לייעוץ את האוטם על מנת לראות את הבעיה, להציע פתרונות לבעיה ולהגיש הצעת מחיר כוללת לפתרון הבעיה מהתחלה ועד הסוף.

קבלן איטום בחולון