קבלן איטום בגבעתיים

חברת פרויקטים 2000 מספקת שירותי איטום בגבעתיים על ידי צוות מקצועי ומנוסה, טכנולוגיה מתקדמת וניסיון של מעל 20 שנה.
מחפשים קבלן איטום בגבעתיים? אל תחכו לרגע האחרון, פנו למומחים בלבד.  

החורף בגבעתיים הוא פסטורלי וסגרירי אך מלווה לא פעם בגשמים חזקים במיוחד. השילוב של הגשמים החזקים ביחד עם התשתיות המיושנות במבנים רבים בגבעתיים, מהווה במקרים רבים מוקד לשלל בעיות של דליפות, עובש ורטיבות. קבלני איטום שעובדים בשטחי גבעתיים, נועדו לתת מענה פשוט לבעיה המורכבת הזאת ולמנוע את חזרתה של הרטיבות לפחות לשנים הקרובות אם לא לפרק זמן ממושך יותר.

קבלני איטום איכותיים מכירים מגוון עשיר של שיטות שיכולות להתאים לטיפול במבחר בעיות רטיבות, בינהן בידוד אקוסטי ותרמי, זיפות גגות, סגירה של סדקים ותפרי התפשטות, אטימה של מרתפים מרפסות ובריכות, תיקון של נזילות בחדר המקלחת והרשימה עוד ארוכה. באופן כזה תוכלו להיות בטוחים שלכל צורך ישנו מענה.

איך בוחרים קבלן איטום בגבעתיים?

קבלן איטום מומלץישנו מבחר של קבלני איטום שעובדים בשטחי גבעתיים, אך מציאה של קבלן איטום איכותי שיודע ומכיר את העבודה מקרוב, היא עניין מעט יותר מאתגר. אז אלו שיקולים צריכים להנחות אתכם בעת בחירת איש המקצוע?

תעודת אחריות

לפני שאתם מתחילים להתלבט, חשוב שתדעו שמרבית קבלני האיטום בגבעתיים וברחבי הארץ מציעים ללקוח תעודת אחריות על העבודה לפרק זמן של 5-10 שנים. תעודת האחריות לא רק אומרת שהעבודה אמורה לתת מענה לצורך לפרק הזמן המצוין, אלא גם שבמידה וישנה בעיה קונקרטית – על הקבלן לפתור אותה בחינם. וודאו שקבלן האיטום שאתם נעזרים בו נותן אחריות על העבודה שלו וחשוב לא פחות, שבסיום העבודה התעודה שאתם מקבלים מכילה פירוט על העבודה, פרטי איש המקצוע ומספר תעודת האחריות. אלה הם שיעזרו לכם במידת הצורך, לקבל מענה מהקבלן.

ניסיון עבר

עבודת האיטום היא עבודה מורכבת שדורשת ניסיון, השקעה ויכולת וחשוב לא פחות, מדובר בעבודה שעשויה להיות יקרה. ולכן, חשוב מאוד שתיעזרו באיש מקצוע שמכיר את התחום מקרוב ואת שלל האפשרויות שיש בו. שימו לב שאתם נעזרים בקבלן איטום מורשה שמנוסה במגוון שיטות איטום וחומרי עבודה וזכה לביקורות מרוצות מלקוחות העבר שלו.

הצעת מחיר

אז נכון, עבודת איטום עשויה במקרים רבים להיות יקרה ועם זה אי אפשר להתווכח. עם זאת, חשוב כשאתם מתלבטים בין קבלני האיטום השונים בגבעתיים לבצע סקר שוק. בחנו את הצעת המחיר שקיבלתם מקבלן האיטום איתו שוחחתם והשוו אותה לתמחורים של קבלנים אחרים נוספים. באופן כזה, תוכלו להיות בטוחים שאתם משלמים מה שנהוג לשלם ושאתם לא נופלים לעוקצים.

מתי חשוב להיעזר בקבלן איטום?

כשהקירות לחים וישנם סימני עובש – סביר שאין מנוס מלהזמין איש מקצוע שיטפל בבעיה. עם זאת, כן חשוב להקדים תרופה למכה ולפתור את הבעיה מהשורש עוד לפני שהיא מחמירה. נהוג להיעזר בקבלן איטום בבנייה של בית חדש, שיפוץ של בית קיים ולחילופין, בבקרת רטיבות שגרתית. בדיקה מבעוד מועד של מצב התשתיות ומניעת החמרה של רטיבות קיימת יכולים לחסוך לכם לא רק הרבה כסף, אלא גם הרבה כאב ראש בחודשי החורף הקרים. בנוסף, כיוון שישנו ביקוש נמוך יותר לקבלני איטום בחודשי האביב החמימים, סביר שלא תיאלצו לחכות בתור ארוך וממושך, כפי שכנראה הייתם זקוקים אם הייתם בוחרים להיעזר באיש המקצוע שלכם רק בשיא החורף, הגשמים והסערות. בהצלחה!

חברת איטום בגבעתיים - שאלות ותשובות

כשבוחרים חברת איטום חשוב מאוד להסתמך על המלצות. ניתן למצוא המלצות שונות ברשתות החברתיות, בגוגל ואתרי בעלי המקצוע.

בנוסף, מומלץ לקרוא באתר של קבלן האיטום ולהעמיק אודות הניסיון שלו, אופן העבודה ותעודות רלוונטיות, אשר יכולות להעיד על סמכותו המקצועית.

עלות קבלן איטום משתנה בין סוגי האיטום השונים. לדוגמה, איטום גג בגודל 200 מטר, לא יעלה כמו איטום גג בגודל 100 מטר או כמו איטום חלון.

מומלץ לספק את כל הפרטים הרלוונטיים בטלפון, במידת הצורך להזמין לייעוץ את האוטם על מנת לראות את הבעיה, להציע פתרונות לבעיה ולהגיש הצעת מחיר כוללת לפתרון הבעיה מהתחלה ועד הסוף.

קבלן איטום בגבעתיים